Beyoğlu Klima Servisi

İstanbul’un köklü yerleşim bölgelerinden biri olan Beyoğlu, klima servisi hizmetinden çok hızlı yararlanabiliyor. Beyoğlu klima servisi personellerimiz, ilçe halkının klima arızalarını, klima temizlik ve bakım taleplerini titizlikle karşılıyor. Isı yalıtımının olmadığı alanlarda en pratik ısıtma ve soğutma sistemi bilindiği üzere klimalar oluyor. Klimalar yıl boyunca bilhassa yaz aylarında tam kapasite çalışıyor. Beyoğlu klima servisi, tam kapasite çalışan ve çeşitli teknik arızalar veren klimaların tamiratında profesyonel hizmet veriyor. Arızaların dilinden anlayan işin ehli personellerimiz, klimaların yeniden verimle çalışması için onarım işlemini başlatıyor. Beyoğlu klima servisi en yoğun yaz günlerinde dahi kimsenin klimadan mahrum kalmasına izin vermeden, disiplinli, kaliteli bir servis hizmeti veriyor. Klimalar bazen sadece aşırı çalışmaya bağlı bile arıza gösterebiliyor. Personellerimiz parça değişiminden arıza onarımına kadar her türlü soruna çözüm üretmede başarılı sonuçlar alıyor.  

Beyoğlu Klima Onarım, Bakım ve Montaj Hizmetleri

Klima bakımı ihmale gelecek bir iş değil. Klima onarımında ve bakımında uzman personellerimiz, periyodik bir bakımın önemine değiniyor. Klimalarınızdan gelen ufak sesler, performansındaki kayıplar, disiplinli bir çalışma sağlamaması klima bakımına ihtiyaç duyulduğunu gösteren işaretlerdir. Beyoğlu klima servisi, bugüne kadar yüzlerce farklı klima arızasını onarmış, düzenli bakım uygulamış bir servis olarak yaz sezonu öncesinde klima temizliği öneriyor. Sadece klima temizliği yapmak dahi klimanın ömrünü uzatmada etkili sonuçlar veriyor. Beyoğlu klima servisi personellerimiz, ortalama bir saat süren klima temizliğinde klimanın tüm aksamlarını derinlemesine temizleyerek klima performansını artırıyor, klima ömrünü uzatıyor. 

Klima Servis Ücretleri  

Beyoğlu klima servisi ev ve ofis tüpü tüm klima çeşitlerine bakım yapıyor, model ya da marka ayrımı yapmaksızın hizmet veriyor. Klima servisi ücretleri arızanın türüne, hizmetin içeriğine göre çeşitlilik gösteriyor. Beyoğlu klima servisi personellerimiz, talep oluşturduğunuzda önce arızanın türünü tespit ediyor akabinde ise çözümü ve onarım ücretini belirtiyor. Servisimiz fahiş fiyatlardan uzak, hizmetin tam karşılığı olan standart fiyatlarla hizmet veriyor. Klima tamir, bakım, temizlik fiyatları tamamen klimanın ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösteriyor. Bu konularda daha detaylı bilgi almak ya da klimanızla ilgili bir sorunun çözümü için talep oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin. 7/24 emrinize amadeyiz. 

İletişim Bilgileri : 0 (850) 346 0352

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu