Yeni Haber

Kombi Servisini Nasıl Çağırırım? EKA İklim Kombi Servis ve Bakımı

Kombi Servisi Nedir

Kombi Servisi, hemen her evde bulunan kombilerinizin, bakım onarım, parça değişimi ve tamirlerini içeren hizmetin geneline verilen isimdir.Kombi servisi personellerimiz, ilk olarak cihazınızda kontroller yaparak, ne durumda olduğunu kontrol eder. Daha sonra izleyecekleri yolları seçer ve müdahale ederler.

Kombi Servisi Fiyatları Nasıldır ?

Kombi Servisi fiyatları cihazınızın durumuna, onarılacak parçanın kullanılabilirliğine yahut, parçanın değişip değişmeyeceği hallerine göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul ve Zonguldak’da hizmet veren kombi servisi olarak parça değişimlerini dahil kılmadığımız hizmetlerimizden ortalama 100 TL almaktayız..

Kombi Servisi Hemen Gelir Mi ?

İstanbul ve Zonguldak’da hizmet veren kombi servisimiz, her markaya aynı gün hizmet vermektedir.Günün iş saatlerinde yol,trafik ve yoğunluk durumumuza bağlı olmak kaydı ile en geç bir saat içerisinde eviniz veya işyerinizde oluyoruz. Hafta sonları ve iş saatlerinin dışında ise genelde bir kaç saat içerisinde yanınızda oluyor ve cihazlarınızı tamir ediyoruz.

Kombi Servisi ve Bakımının Avantajları

  • Kombilerine bakım yaptıran kullanıcılar, ısınma sorunları yaşamazlar.
  • Kombi servislerine bakım yaptıran cihaz kullanıcıları, yüksek fatura sorunu yaşamazlar.
  • Kombi bakımı yaptıran kullanıcılar, oluşan sorunları öncesinden çözümleyip,yüksek maliyetli bakım ve kombi servisi hizmetine gerek duymazlar.
  • Kombi servisinden bakım hizmeti alan kullanıcılar, kesinlikle anlık problemler ile mağduriyet yaşamazlar.Nerelere Hizmet Veriyorsunuz ?

EKA İklim Kombi Klima Servisi olarak, İstanbul ve Zonguldak illerinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un veya Zonguldak ilinin herhangi bir bölgesinden bir telefon ile bizlere ulaşabilir,kombi ve klima bakımınızı yaptırabilirsiniz..


Hangi Marka Kombi ve Klimalara Destek Veriyorsunuz ?


EKA İklim Kombi ve Klima Servisi olarak, vaillant, buderus, bosch, eca, baymak markaları başta olmak üzere tüm kombi ve klima markalarına hizmet ve servis sağlamaktayız.

Sizde herhangi bir markadan kombi veya klimaya sahip olup, sorun yaşıyorsanız EKA İklim ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz İstanbul ve Zonguldak illerinin her bölgesine geçerlidir.


Kombi ve Klima Servisinizin Yeri Nerede ?

EKA İklim Kombi ve Klima Servisi olarak iki farklı şubemiz vardır.

Birinci şubemiz İstanbul Anadolu Yakasında, ikinci şubemiz ise Zonguldak ilindedir.

Bulunduğumuz bölgede olup, klima veya kombi servisi ihtiyacı duyarsanız, destek olmaktan mutluluk duyarız.İletişim Bilgileri : 0 (850) 346 0352

Diğer Haberler

Hizmetler

Kombi Servisi ve Klima Servisimiz 1999 yılından bu yana başta İstanbul olmak üzere, birçok hizmet bölgesi dahilinde işler yapmaktadır.

Haberiniz Olsun

Eka İklim Kombi Servisi ve Klima Servisi hakkında güncel bilgileri mail adresiniz aracılığıyla anında alabilirsiniz.
}
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu