Kadıköy Klima Servisi

İstanbul’un en eski ve popüler yerleşim birimlerinden biri olan Kadıköy, kalabalık bir nüfusa sahip. Neredeyse her hanede ve iş yerinde klima var. Kadıköy halkı yazın klimalardan tam kapasite yararlanırken kışın ise doğal gaz sistemlerini kullanmayı tercih ediyor. Kadıköy klima servisi ve kombi bakım şubemiz, yıl boyunca klima bakım hizmetleriyle ilçe halkına hizmet veriyor. Klimalar bildiğiniz gibi hassas cihazlardır. Bazen montajın kötü bir noktaya yapılması bile klimanın verimini kötü etkiliyor. Kadıköy klima servisi personellerimiz, klima montajını yaparken kolay olan yeri değil en verimli çalışacak köşeyi öneriyor. Birçok servisin kolaya kaçarak kötü yere monte ettiği klimaları, servis personelimiz sökerek yeniden daha iyi bir yere monte etmiştir. Klima montajı kadar klimaların temizliği ve bakımı da önem taşıyor. Bu konuda personelimiz büyük bir titizlikle çalışıyor. 

Klima Bakımı Ne Kadar Sıklıkla Yapılmalı?

Klima bakımını önemsemeyen grupta yer alıyorsanız büyük yanlış yapıyorsunuz. Klimaların hava sirkülasyonu çok iyi olsa dahi bakımı yapılmamış bir klima mekana bakteri taşır. Özellikle virüs salgını tehlikesinde klima bakımı ekstra önem taşıyor. Kadıköy klima servisi personellerimiz, sene başından beri virüs ve bakteri üretimine karşı klimalarını temizletmek isteyen iş ve evlere hizmet veriyor. Klimanızı sene boyunca ya da bir mevsim süresince hiç kullanmamış olsanız bile kullanmadan önce mutlaka klima temizliği yaptırmalısınız. Kadıköy klima temizliği taleplerinde kullanılmamış klimalarda ne kadar toz partikülü üretildiğini bizzat görüyoruz. Kadıköy klima servisi şubemizden yararlanan Caddebostan Mahallesi, Caferağa mahallesi, Erenköy mahallesi, Dumlupınar mahallesi, acıbadem mahallesi gibi ilçedeki tüm mahalleler müşteri memnuniyetiyle ayrılıyor. Servisimiz tüm İstanbul ilçelerine ve mahallelerine klima servisi hizmeti veriyor. 

Kadıköy Klima Servisi Ücretleri

Kadıköy klima servisi ücretleri ile ilgili spesifik bir fiyat veremiyoruz. Klima arızası, klima yedek parça değişimi, klima temizliği, klima bakımı, klima montajı ve daha farklı hizmetler veriyoruz. Her hizmetin ücreti değişkenlik gösteriyor. Klimanızla ilgili teknik sorunun ne olduğunu bildirmeniz servis ücretleri hakkında bilgi almanızı sağlar. EKA İklim Klima Servisimizi telefonla arayarak fiyatlarımızı öğrenebilir, müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. 

Kadıköy Klima Servisi İletişim

Klima bakım, montaj, onarım ve arıza bildirimleri için EKA İklim Kadıköy klima servis şubemize 7/24 telefonla ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız gün boyu aktif olup gelen her talep tarafımızdan karşılanıyor. Klima arızalarıyla ilgili talep oluşturmak, servis ücretlerimizi öğrenmek, çalışma saatlerimiz ya da yerlerimiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. 

 

İletişim Bilgileri : 0 (850) 346 0352

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu