Kartal Kombi Servisi

İstanbul’un gelişmiş yerleşim merkezlerinden biri olan Kartal, kombi bakım hizmetlerinde Kartal kombi servisi personellerimizden destek alıyor. Kuruluşumuzun ilk gününden bu yana tüm şehre kombi servisi hizmeti veriyor, her ilçede şubelerimiz yer alıyor. Kombi kullanımı günümüzde çok yaygın olduğundan arıza, düşük performans sorunları çok yaşanıyor. Servisimiz, kombi bakımına dair çok yönlü bir hizmet veriyor, sorunu kökünden kalıcı şekilde çözmeye yardımcı oluyor. Kartal kombi servisi olarak kombi kullanıcılarının uzun süreler sorun yaşamasına, kombiden mahrum kalmasına izin vermiyoruz. 

Ev ve iş yerlerinde kombinin ne kadar önem taşıdığını biliyor, Kartal ilçesinin kombi servis hizmetinden yararlanmasını sağlıyoruz. Personellerimiz, sadece kombi tamiratı ya da bakımı yapmıyor aynı zamanda yanlış kombi kullanımının da önüne geçiyor. Kartal kombi servisi uzmanlarımız, kış mevsiminde kombinin sık açılıp kapatıldığını gözlemliyor. Kombiyi devamlı aç – kapa yapmak yakıt tüketimini artırırken diğer yandan kombi arızasına zemin hazırlar. Kombi masrafınızın artmaması ya da kombinizden uzun yıllar yararlanabilmeniz için kombiyi kısık ayarda tutup, kapatmamak daha idealdir. Öte yandan ideal bir sıcaklık ayarı belirleyip hep bu ayarda kullanmaya dikkat etmekte yarar var. Kartal kombi ustalarımıza göre sıcaklık ayarındaki tutarsızlık da kombi masrafını yükseltiyor, randımanlı çalışmasını önlüyor. 

Kartal Kombi Servisi Hizmetleri

Kartal kombi servisi kapsamında kombi montajı, kombi tamiratı ve kombi bakımı yapıyoruz. Kombi bakımını senede bir ya da iki kez, kombi tesisat bakımını ise iki yılda bir yapmanızı öneriyoruz. Servis personellerimiz, hem kombiyi hem de kombi tesisatını korumak, ömrünü uzatmak amacıyla çok geniş bir bakım ritüeli uyguluyor. Kartal kombi servisi tüm bu hizmetlerinin yanı sıra teknik desteğiyle de koruma sağlıyor. Bakımsız, ihmal edilmiş kombilerde riskler ortaya çıkıyor. Personellerimiz bu riskleri absorbe edecek bir bakım uyguluyor, sizleri kombi kullanımına dair bilinçlendirmeye özen gösteriyor. 

Kartal Kombi Servisi Telefon Numarası

Kartal kombi servisi telefon numaramız 0850 346 03 52 şeklindedir. Bu numaradan bize 7/24 ulaşarak kombinizle ilgili sorunu iletebilirsiniz. Soruna anında müdahale edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kartal kombi servisi personellerimiz acil durumlar için hazırlıklı olup zaman kaybetmenizi önlemeye dikkat ediyor. Tüm kombi sorunlarınız ya da kombi bakım talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin. 

İletişim Bilgileri : 0 (850) 346 0352

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu