Yeni Haber

ECA Klima Servisi, ECA İstanbul Servisi

Teknik çözümler sunan ECA Klima Servisi ile Çalışın

Sıcak havalarda serinlememizi, soğuk havalarda da ısınmamızı sağlayan ve bizlere yarar sağlayan önemli iklimlendirme aracı klimalardır. Gelişen teknoloji ve ekonomik koşullar sayesinde herkesin evinde veya iş yerinde mutlaka bir klima bulunuyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkan klimalar, artık akıllı telefonlarla bile kontrol edilebiliyor. Klimalar kullanılama bağlı olarak aşınma, yıpranma ve eskime gibi sebeplerden arızalanabiliyor. Teknik çözümler sunan, müşterilerinin memnuniyetini esas alan uzman bir ECA Klima servisi ile klima bakımı konusunda destek alabilirsiniz. 

Evinizdeki ya da işyerinizdeki klimanız ilk günkü gibi ısıtmıyor ya da soğutmuyor olabilir. Bu problemin birçok nedeni olabilir. Klimanızın dış ünitesindeki gazı bitmiş ya da gaz kaçağı sorunu meydana gelebilir. Belki de, klimanızın düzenli bakımını yaptırma zamanınız çoktan geldi de geçiyordur. 

Yılda 2 kez Klima Bakımı Yaptırmalısınız

Hangi marka klima kullanıyor olursanız olun, evinizdeki kullandığınız klimanıza yılda 2 defa bakım yaptırmalısınız. Arızalanan, bakım gerektiren veya herhangi bir arızalanmaya karşı yetkili ECA klima servisi ile hemen irtibata geçmelisiniz. ECA markalı ürünleriniz için hızlı ve ekonomik servis hizmeti veren ECA Klima servisi, teknik çözümler sunarak klima bakımınızın yapılmasın konusunda size yardımcı olur. 

Kış aylarına girmeden önce kombinizin bakımını yaptırmanız, soğuk geçecek bu mevsimde rahat etmeniz için çok önemlidir. Bakım, onarım ve temizliği yapılan bir klima tam randımanlı çalışarak hem keyifli günler geçirmenizi hem de elektrik tüketiminde tasarruf etmenizi sağlar. 

Periyodik klima bakım size ne gibi faydalar sağlar;

  • -  Yıllık periyodik klima bakımı sayesinde birçok hastalıktan kurtulursunuz
  • -  Polen, bakteri ve kötü kokudan arınmış temiz bir hava solursunuz. 
  • -  Klimanızın kullanım ömrü uzar. 
  • -  Klimanız daha iyi performans gösterir.
  • -  Bakım sayesinde olası arıza ve sorunların önüne geçebilirsiniz. 
  • -  Enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. 
  • -  Klimanız daha iyi hava kalitesi ve konforla çalışır.

Bakım ve temizlikte uzman ECA Klima Servisi ile çalışın

Sıcak yaz aylarında, evinizde serin ve konforlu, kış aylarında sıcak ve rahat bir ortam oluşturmak için uzman ECA Klima servisi hizmetine EKA İklim Kombi ve Klima kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Klimanızın ömrünü uzatan ve hijyen açısından temiz hava solumanıza imkan tanıyan bakım işlemlerini usta ellere bırakıp günün keyfini çıkarabilirsiniz. 


İletişim Bilgileri : 0 (850) 346 0352

Markalar

EKA İklim İstanbul Kombi Servisi ve Klima Servisi olarak, tüm markalardan, tüm cihazlara kombi servisi ve klima servisi hizmeti vermekteyiz.

Haberiniz Olsun

Eka İklim Kombi Servisi ve Klima Servisi hakkında güncel bilgileri mail adresiniz aracılığıyla anında alabilirsiniz.
}
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Menu